Результатів пошуку не знайдено:

Про нас

123

Про нас – місія

Ми є виробником високоякісних, зручних і водночас дизайнерських душових кабін. Ми працюємо на ринку з 2002 року і за більш ніж двадцять років нашої діяльності ми познайомилися з сотнями дизайнерських труднощів, з якими стикаються наші клієнти при облаштуванні своїх ванних кімнат. Завдяки багаторічному досвіду нам вдалося знайти рішення цих проблем. Ми розробляємо всі наші продукти в головному офісі Radaway в місті Сваржендз, недалеко від Познані (Польща). Тут же знаходиться виробничий цех і складські приміщення.

Місія Radaway – створювати практичні речі, що покращують життя.
Ми експерти в області душових кабін.

Ми досягли цього результату завдяки знанням, навички та багаторічному досвіду. Поєднання цих елементів дозволяє нам надавати клієнтам кращі продукти і реалізувати незвичайні проекти.

Ми шукаємо кращих технічних рішень.

У нас існує власний відділ дизайну . Ми шукаємо іноваційних рішень для Вас.

Ми відносимося до наших клієнтів з повагою та хочемо, щоб то діяло в дві строни.

Придбання душової кабіни завжди включає в себе ризик тому, оскільки Клієнти не завжди знають, на що звернути увагу, щоб продукт задовольнив їх очікування. Ми нашим клієнтам кажемо правду, допомагаємо зробити правильний вибір та допомаємо у догляді.

Конкакт з нами завжди без проблем

Ремонт в ванній кімнаті – це не завжди приємна справа. Ми намагаємося максимально допомогти Вам з тим не простим рішенням.

Ми ЗА сімейні цінності, ми поважаємо особистість і заохочуємо нащих працівників.

Активна підтримка особистого і професійного розвитку наших співробітників. Ми створюємо Radaway.

Ми просуваємо польські продукти в країні та за кордоном.

Ми польска, успішна компанія на території Європи та за її межами.