Результатів пошуку не знайдено:

Авторські права

Шановні клієнти!

Доводимо до Вашого відома інформацію про авторські права Radaway sp. z o.o. на всі зображення продукції, які виготовляються під Торговою Маркою RADAWAY. Вартість одного фотозображення становить 1000€.

ТОВ «Радавей Україна» є офіційним і єдиним дилером Radaway sp. z o.o. на території України. В зв’язку із цим, будь-яке використання, як цифрових, так і друкованих зображень продукції Radaway Sp.z.o.o., може здійснюватись третіми особами, виключно за письмової згоди ТОВ «Радавей Україна».

Чинним законодавством України передбачена відповідальність за порушення авторських прав, зокрема:
– цивільно-правова відповідальність передбачена ст.431 Цивільного кодексу України;
– адміністративна відповідальність передбачена ст.51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
– кримінальна відповідальність передбачена ст.176 Кримінального кодексу України.

Таким чином, просимо взяти до уваги, що в разі самовільного використання вищезазначених зображень, без відповідної письмової згоди ТОВ «Радавей Україна» на підставі ст.52 Закону України “Про авторське право та суміжні права” буде звертатись до відповідних органів за захистом своїх порушених прав, а також з позовом до суду про відшкодування завданої такими діями шкоди.

З повагою,
директор ТОВ «Радавей Україна»

Кухар Л.В.

Фірма  Radaway докладає всіх зусиль, щоб забеспечити точність і своєчасність інформації опоблікованої на сайті. Ми не несемо відповідальності за будь-які помилки або неточності створені при замовленні клієнтом.

Radaway Sp z o.o. не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, якими управляють треті особи.

Представлені на фотографії кольори продуктів можуть відрізнятися від справжніх.

 

Ліцензія

Radaway Sp. z o.o. намагається створити інноваційний веб-сайт. Майте на увазі, що ми хочемо захистити свою інтелектуальну влісність, включаючи патенти, товарні знаки і авторські права.

Торгові марки

Якщо не вказані інші торгові марки, що містяться на даному сайті, захищені авторським правом торгової марки Radaway Sp. z o.o., також відноситься ця інформація до моделі,логотипу та емблеми.

Авторські права

Radaway Sp. z o.o. Тексти, зображення, графіка, відео та їх розташування на сайті, охороняються авторським правом та іншими законами про інтелектуальну власність. Забороняється копіювати ці об’єкти в комерційних цілях або для поширення, змін та публікацій цих об’єктів на інших сайтах без письмового дозволу  Radaway Sp. z o.o.